Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
18:00
Kristrup B
Randers Freja
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Kristrup B (2)
Dronningborg B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Kristrup B (1)
PFU05-U7
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Kristrup B (2)
Ommersyssel IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Langaa IK
Ommersyssel IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Ommersyssel IF (1)
Kristrup B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Ommersyssel IF (2)
Langaa IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
PFU05-U7
Kristrup B (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Kristrup B (1)
Langaa IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Kristrup B (2)
Ommersyssel IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
PFU05-U7
Ommersyssel IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Kristrup B (1)
Ommersyssel IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Ommersyssel IF (1)
PFU05-U7
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Langaa IK
Kristrup B (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Kristrup B (2)
Kristrup B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Ommersyssel IF (2)
Ommersyssel IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
PFU05-U7
Langaa IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Kristrup B
Mejdal-Halgård Fodbold
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:45
Kristrup B
HOG Hinnerup (2)
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Kristrup B
Romalt IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Kristrup B
Auning IF (1)
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Kristrup B
Spentrup/Ommersyssel IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Kristrup B
Romalt IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Kristrup B
Guldminen
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kristrup B
Romalt IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Kristrup B
Auning IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Kristrup B
Houlbjerg/Laurbjerg IF
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Kristrup B
Hornbæk SF
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Kristrup B (2)
SMIFF09 (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 131
|